Hakkımızda

Lüks İstanbul Tur vizyonunu tek cümleyle anlatmak gerekirse ; kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile kosulsuz müsteri memnuniyetini saglayarak,kaliteden ödün vermeden, hizmet verdigimiz sektörün öncüsü olmak ifadesi son derece uygun olur.

Kaliteden ödün vermemek demek;yenilikleri,son teknolojiyi ve bilisimi bünyemize tasiyarak degerli misafirlerimize sunmak demektir. Lüks İstanbul Tur,üst sınıf otobüsleri ülkemize ve halkimizin hizmetine sunmustur.

Kaliteden ödün vermemek demek;otobüs içi ikramlarda kalitesi tartışılmayan markaları kullanarak müşterilerimizin damak zevkine hitap ederken, hijyenik şartlarıda göz önünde bulundurmak demektir.

Müsteri memnuniyetinin ise egitimle gerçeklestiginin bilincinde olan Lüks İstanbul Tur, yenilikçi ve yaratici önerileri cesaretlendirecek egitimler vererek host,hostes ve kaptanlarinin sirkete olan bagliliklarini artirmis,takim ruhu ile verimlilik ve hizmet kalitesini yükseltmistir.Bununla beraber tüm host,hostes ve kaptanlarimizin saglik kontrolleride yapilmaktadir.