Lüks İstanbul Tur

Hakkımızda

Hakkımızda

Lüks İstanbul

Otobüs Şirketi Hakkında

Kiev’den İstanbul’a düzenli olarak her gün kargo ve yolcu taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Sadece 5 ofisimiz var:
• İstanbul’da 3 ofis – Laleli’deki merkez ofisi, aynı zamanda otobüsün kalkış yeri: Kemal Paşa, Şehzadebaşı Cd. Şehzade Han No.5/26, 34134 Fatih/İstanbul;
• Khmelnytskyi’deki ofis – str. Shevchenko, 66 (Khmelnytskyi Otogarı No. 2);
• Kiev’de ofis – str. Vasylkivska 25-17, daire 55

Luks İstanbul tur, en büyük yurtdışıya seferler yapan şirketlerinden biridir ve Türkiye-Ukrayna-Türkiye uluslararası otobüsler ilk başlatan şirketlerden biridir. 1992 yılında ilk İstanbul-Dnipro-İstanbul seyahati yapılmıştır.Otobüsler şu hizmetlerle donatılmıştır: multimedya ekranları, klima, sıcak içecekler.
Ayrıca her otobüste konforlu bir yolculuk için Wi-Fi ve her koltukta priz bulunmaktadır.Tüm otobüsler her yolculuktan önce teknik bir denetimden geçer, otobüslerimiz güvenilir ve güvenlidir.Bir otobüs yolculuğu planlamak ve yolculuğun kendisi kolay ve rahat olacaktır. 

Sadece en konforlu otobüslerle seyahat ediyoruz – Mercedes-Benz Travego, böylece güvenli ve konforlu bir otobüs yolculuğu alacaksınız. Otobüslerimiz 46, 50 ve 54 kişilik olarak tasarlanmıştır.

about-sect2.jpg
Kusursuz Hizmet

Kargo Teslimatı

Bizimle kargo teslimatı sadece Chernivtsi, Khmelnytskyi, Vinnytsia, Zhytomyr ve Kiev gibi şehirlere değil, aynı zamanda “Nova Poshta” şirketi aracılığıyla Ukrayna’daki diğer yerleşim yerlerine de mümkündür.Firmamız ayrıca Türkiye’den Ukrayna’ya ve tersi yönde kargo taşımacılığı yapmaktadır.
Telefonlarımızı arayarak ve web sitemizden gezi rezervasyonu yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.
Rota hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlıyoruz. Sürücülerimiz ve yöneticilerimiz geniş deneyime sahiptir ve her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.