Lüks İstanbul Tur

SSS

Ukrayna vatandaşları biyometrik pasaport ile sorunsuz gider. Türkiye’den Ukrayna’ya ve Ukrayna’dan Türkiye’ye seyahat ederken, lütfen biyometrik uluslararası pasaportuna sahip olduğunuzdan emin olun.

Yurtdışına seyahat etmek için Ukrayna vatandaşının biyometrik olmayan pasaportuna sahipseniz veya amblemi eksikse, Bulgaristan/Romanya için transit vize düzenlemeniz gerekir. Detaylar ilgili ülkelerin büyükelçiliklerinden alınabilir.

Ukrayna ile Türkiye arasında seyahat ederken, lütfen Bulgaristan veya Romanya vizelerinizin pasaportunuzda bulunduğundan ve geçerlilik süresinin geçmediğinden emin olunuz. Detaylar ilgili ülkelerin büyükelçiliklerinden alınabilir.

Ukrayna – Romanya – Bulgaristan – Türkiye

Kyiv: Vasilkivska cad. no. 25-16, daire 55

Jitomir: Çevre yolunda benzinlik “OKKO”

Vinnitsa: Çevre yolunda benzinlik “WOG”

Hmelnitski: Şevçenko cad. no. 66

Çernivtsi: Çevre yolunda benzinlik “BİSON OİL”

Otobüsler şu hizmetlerle bulunmaktadır: multimedya ekranları, klima, sıcak içecekler, tatlı, tuzlu ve su ikramımız mevcuttur. Ayrıca her otobüste konforlu bir yolculuk için Wi-Fi ve her koltukta priz bulunmaktadır.

İstanbul – Çernivtsi arası yol 18 civarında sürüyor

İstanbul – Hmelnitskiy arası yol 22 civarında sürüyor

İstanbul – Vinnitsa arası yol 25 civarında sürüyor

İstanbul – Kiev arası yol 28 civarında sürüyor

Kiev – İstanbul yolculukta, Türkiye gümrük geçince bizim şirket yolcularımıza kahvaltıda bulunuyor. Yol boyunca sıcak içecekler ve su ikram ediliyor.

Otobüslerimizde lavabo mevcut olmadığından dolayı yolculuk boyunca 3-4 saatte bir ihtiyaç molaları veriyoruz.

Bir yolcu otobüste eşyalarını unuttuysa iletişim merkezi ile iletişime geçilmesi gerekir +90 532 615 22 21 (7/24) ücretsiz (çalışma saatleri Pzt-Paz 8:00 – 20:00)

Eşyalar bizim LÜKS İSTANBUL ofisinde saklanacak ve gerekirse kargo ile gönderilecektir.